strefa
    
 Aktualności
09.05.2019
Kominek może być i jest ekologicznym źródłem ciepła. To udowadniają eksperci podczas Międzynarodowych Targów Green Power. Choć zmieniają się przepisy, normy jakości paliwa i wymagania dotyczące kotłów i kominków to producenci i wykonawcy z branży podążają za tym trendem. Oferują nie tylko nowoczesne, ale i ekologiczne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu czy mieszkaniu.

[ więcej ]


17.04.2019
Na ten szczególny moment czekają wszyscy wystawcy. Gala laureatów nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów 2018 za nami. Wśród uhonorowanych 12 kwietnia br., znalazł się także wyjątkowy produkt eksponowany podczas ostatniej edycji targów Kominki.

[ więcej ]


26.02.2019
PŁOMIEŃ ROKU to nagroda magazynu "Świat Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń branży kominkowej. Laureaci wyłaniani są już od 2005 roku. Do Płomienia Roku 2018 w kategorii: Wydarzenie, zostały nominowane Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

[ więcej ]


Więcej aktualności

KOMINKI

Międzynarodowe Targi Kominkowe

 

Zapraszamy do kontaktu z nami - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące udziału w targach oraz oferowanych przez nas usług dodatkowych.

Następna edycja: 4-7 lutego 2020 r.

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni