Organizator:

Ceny biletów i dodatkowe informacje

Zapraszamy do wyboru i zakupu biletu na Międzynarodowe Targi Kominkowe, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 1-4 lutego 2022.

GODZINY OTWARCIA TARGÓW
  • 1-3 lutego (wtorek - czwartek): 10.00- 17.00
  • 4 lutego (piątek): 10.00 - 16.00

BILETY DOSTĘPNE TYLKO ONLINE na ToBilet.pl

RODZAJ BILETU z rejestracją* bez rejestracji** 
Bilet jednorazowego wstępu (1-3 lutego) 38 zł 75 zł
Bilet jednorazowego wstępu (piątek, 4 lutego) 30 zł 75 zł
Bilet wielokrotnego wstępu  72 zł  

*Bilety z rejestracją online dla PROFESJONALISTÓW  - osób zawodowo związanych z branżą kominkową/ budownictwa;  wymagane wypełnienie formularza zgłoszeniowego z podaniem danych osobowych oraz wypełnieniem ankiety sanitarnej.

*Bilety bez rejestracji dla PUBLICZNOŚCI  - osób niezwiązanych z branżą kominkową/ budownictwa; wymagane wypełnienie ankiety sanitarnej.

Bilet dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny  (piątek, 4.02) 15zł 
Bilet jednorazowego wstępu studencki***  20 zł
Bilet jednorazowy dla grup szkolnych**** 20 zł

*** Ważna legitymacja studencka wymagana do okazania przy wejściu na targi.

**** Dla grup min. 15 osobowych. Ważna legitymacja szkolna wymagana do okazania przy wejściu na targi.

Podane ceny biletów nie zawierają opłaty manipulacyjnej naliczanej przez bileterię ToBilet.pl

WAŻNE! 

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, w targach Budma 2022 mogą wziąć udział uczestnicy, którzy spełniają jeden z trzech niżej wymienionych warunków. Dodatkowo w sprzedaży jest dostępna pula biletów ogólnych, dla osób niezaszczepionych. Wielkość puli biletów dla osób bez certyfikatu jest uzależnione od wytycznych administracji publicznej i służby sanitarnej.

- zaszczepienie przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęcie wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem oraz okazanie przy wejściu na wydarzenie ważnego unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID (Unijny Certyfikat Covid, UCC) w postaci elektronicznej lub papierowej lub zaświadczenia uznawanego za równoważne z UCC (wydanego przez państwo trzecie – spoza Unii Europejskiej)


- posiadanie statusu ozdrowieńca, po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich max. 6 miesięcy oraz okazanie przy wejściu stosownego potwierdzenia tego statusu, np. Unijny Certyfikat Covid


- posiadanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 wykonanego max. 48 h przed godziną rozpoczęcia wydarzenia i okazanie go przy wejściu na wydarzenie (wersja papierowa lub elektroniczna z wynikiem negatywnym testu).

KUP BILET

CENY KART PARKINGOWYCH

Karta wjazdu jednorazowego

95 PLN

Karta wjazdu wielorazowego

275 PLN

KUP BILET

Masz pytania? Skontaktuj się

Agata Gołębiowska