Aktualności
21.05.2019
Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń na powierzchnie wystawiennicze targów Kominki 2020. To szansa nie tylko na najbardziej atrakcyjne miejsce, ale też promocyjne ceny.

[ więcej ]


09.05.2019
Kominek może być i jest ekologicznym źródłem ciepła. To udowadniają eksperci podczas Międzynarodowych Targów Green Power. Choć zmieniają się przepisy, normy jakości paliwa i wymagania dotyczące kotłów i kominków to producenci i wykonawcy z branży podążają za tym trendem. Oferują nie tylko nowoczesne, ale i ekologiczne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu czy mieszkaniu.

[ więcej ]


17.04.2019
Na ten szczególny moment czekają wszyscy wystawcy. Gala laureatów nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów 2018 za nami. Wśród uhonorowanych 12 kwietnia 2019, znalazł się także wyjątkowy produkt eksponowany podczas ostatniej edycji targów Kominki.

[ więcej ]


26.02.2019
PŁOMIEŃ ROKU to nagroda magazynu "Świat Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń branży kominkowej. Laureaci wyłaniani są już od 2005 roku. Do Płomienia Roku 2018 w kategorii: Wydarzenie, zostały nominowane Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

[ więcej ]


08.02.2019
Aż 11 tysięcy architektów i designerów odwiedzi największe targi dla branży budowlanej BUDMA 2019. Podczas wydarzenia będzie obecna redakcja "Świata Kominków". A tam? Wyjątkowe spotkania, inspirujące rozmowy. Zapraszamy.

[ więcej ]


29.01.2019
Połączone ekspozycje Targów Mieszkań i Domów z Targami Budownictwa i Aranżacji MDO umożliwią płynne wykonanie kroków do zamieszkania we własnym, urządzonym domu. Najbliższa edycja znanych w Małopolsce, odbywających się od wielu lat targów odbędzie się 9-10 marca 2019 r. w Expo Kraków.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


Partnerzy Medialni