Kominki są eko!

Kominek może być i jest ekologicznym źródłem ciepła. To udowadniają eksperci podczas Międzynarodowych Targów Green Power. Choć zmieniają się przepisy, normy jakości paliwa i wymagania dotyczące kotłów i kominków to producenci i wykonawcy z branży podążają za tym trendem. Oferują nie tylko nowoczesne, ale i ekologiczne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym domu czy mieszkaniu.

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów ekologicznych i odnawialnych źródeł energii.

W trakcie targów wszyscy zainteresowani branżą kominkową w duchu „eko” mogą spotkać się z ekspertami. Na stoisku konsultantami są przedstawiciele czołowych organizacji i mediów branżowych. Porad udzielają eksperci z: Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie, Cechu Zdunów Polskich, redakcji „Świata Kominków”.

GREENPOWER to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywają się specjalistyczne seminaria, spotkania branżowe, prezentacje nowości.

Zainteresowanych ekologiczną twarzą branży kominkowej zapraszamy do pawilonu 5 od 7 do 9 maja 2019 r.!

Wstecz

Partnerzy Medialni