Płomień Roku dla targów KOMINKI!

Po raz czternasty redakcja magazynu "Świat Kominków" przyznała w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Wśród zwycięzców są także Międzynarodowe Targi Kominki.

Laureatów nagrody Płomień Roku za rok 2018 poznaliśmy 31 maja 2019 r. podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Nałęczowie. PŁOMIEŃ ROKU to nagroda magazynu "Świat Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń branży kominkowej. Laureaci wyłaniani są już od 2005 roku.

Płomień Roku 2018 w kategorii: Wydarzenie, został przyznany Międzynarodowym Targom Kominkowym KOMINKI.

- Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła nasze wydarzenie. Stale je rozwijamy, dostosowujemy targi do tendencji na rynku. Można powiedzieć, że zmiany zachodzą dwutorowo – z jednej strony zmieniają się projekty, z drugiej technologie. Stosowane są coraz bardziej bezpieczne i efektywne materiały, powstają i rozwijają się nowe rodzaje kominków. Organizując targi, w znacznej mierze wiedzę czerpiemy od naszych wystawców. Spotykamy się, rozmawiamy i - co jest chyba najważniejsze - słuchamy.  Ostateczny kształt wydarzenia to głównie zasługa naszych wystawców. To oni tworzą targi. Staramy się aby zarówno wystawcy jak i zwiedzający będąc w Poznaniu, mogli nie tylko śledzić  branżowe innowacje czy premiery produktów, ale mieli też możliwość spotkań z ekspertami. Wychodzimy z założenia, że targi powinny przede wszystkim łączyć ludzi, inspirować i ułatwiać rozwój biznesu. Nagroda Płomień Roku to dla nas dowód zaufania i motywacja do dalszej pracy - mówi Hanna Zdrojewska, dyrektor Międzynarodowych Targów KOMINKI.

>>Zobacz wszystkich laureatów


Wstecz

Partnerzy Medialni