Targi Kominki nominowane do Płomienia Roku!

PŁOMIEŃ ROKU to nagroda magazynu "Świat Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń branży kominkowej. Laureaci wyłaniani są już od 2005 roku. Do Płomienia Roku 2018 w kategorii: Wydarzenie, zostały nominowane Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI.

Redakcja "Świata Kominków” od czternastu lat przyznaje tę nagrodę dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Nałęczowie.

Organizatorzy podkreślają, że od roku 2005, gdy po raz pierwszy przyznano nagrody Płomień Roku, wiele się na europejskim oraz polskim rynku kominkowym zmieniło. W związku z tym, że w Europie buduje się domy coraz mniejsze i wymagające coraz mniej energii do ogrzania, pojawiają się rozwiązania o coraz mniejszych mocach i coraz bardziej przyjazne środowisku. Z kolei w Polsce mamy do czynienia ze znacznym poszerzeniem asortymentu krajowych wyrobów kominkowych. Dlatego na przestrzeni lat zmieniały się kategorie Nagrody. Dzisiaj jest ich aż osiem:

Firma Roku-Handel i Usługi,

Zielony Płomień,

Produkt Roku- Wzornictwo, Styl, Estetyka

Produkt Roku – Technika, Bezpieczeństwo

Firma Wykonawcza - Realizacja Roku

Wydarzenie Roku

Firma Roku - Produkcja

Superpłomień

Dziękujemy za nominację do tej prestiżowej Nagrody i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Wstecz

Partnerzy Medialni